Administration

Image Annotation Specialist - fixed work hours 11:00 - 15:00 (Remote)

Remote
Work Type: Contract

Cégünk egy dinamikusan fejlődő magyar startup, amely a fizetést automatizálja világszerte menzákon és éttermekben mesterséges intelligencia algoritmusok segítségével. Megoldásainkat a világ több országában használják egyetemi, irodai és üzemi menzákon a fizetési folyamat felgyorsítására es automatizálására. Több infó a honlapunkon: https://www.deligovision.com/.

Annotátor munkatársakat keresünk, akik segítenek nekünk a mesterséges intelligencia algoritmusok fejlesztéséhez szükséges adatbázisok felépítésében, valamint felügyelik és biztosítják a megbízható napi szintű működést. Heti minimum három nap munka elvárt 11:00 - 15:00-ig fixen. Ezenfelül van lehetőség további munka vállalására teljesen rugalmas munkaidőben.

Feladatok:

  • Adatszetek előkészítése gépi tanulásra: éttermi tálcákról készült fotókon ételek és egyéb termékek bejelölése.
  • Fejlesztő csapat támogatása az annotálási munkafolyamattal, valamint annotáló szoftverrel kapcsolatos visszajelzésekkel.

Elvárások:

  • Pontos, precíz és igényes munkavégzés
  • Monotóniatűrés
  • Angol nyelvtudas
  • Saját számítógép, stabil internetkapcsolattal
  • Önállóság, proaktivitás, kreatív problémamegoldó képesség
  • Nyitottság a tanulásra, új feladatok vállalására

Előnyt jelent:

  • Korábbi annotátor munkatapasztalat (pl. autonóm vezetés területén)
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat (elsősorban menzákon, éttermekben).

Munkakörnyezet, munkaidő:

  • A pozíció 100%-ban otthonról végezhető, internetes böngészőn keresztül.
  • Heti minimum három nap munka elvárt 11:00 - 15:00-ig fixen. Ezenfelül van lehetőség további munka vállalására teljesen rugalmas munkaidőben.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying